Dermo Dry 50 ml

Dermo Dry 50 ml

19,00 

Laos

Tootekood: HFL-Dermo-Dry-50ml Kategooria:

Kreem Dermo Dry on suurepärane lahendus higistavate jalgade või muude niiskusega seotud nahaprobleemide korral. NB! Tänu väga headele tooteomadustele on jalaspetsialistid Dermo Dry kreemiga saavutanud suurepäraseid ja kiiresti toimivaid tulemusi!

Hüdrofiilse toimega Dermo Dry imab liigset niiskub ja kuivatab kergelt nahka, kuid ei sulge naha poore. Tootel on tsinkoksiidi tõttu nahapoore ahendav toime ja selle tagajärjel higinäärmed kuivavad. Kreem võib esimesel kolmel kasutuspäeval tunduda veidi rasvane, sest imab kogu liigse niiskuse. Niiskus mängib naha elutegevuses suurt rolli, liigse niiskuse korral muutub nahk pehmeks ja võib ketendada, augustuda või isegi lõheneda.

  • sobilik kasutamiseks higistavatele jalgadele, neutraliseerides samas ka ebameeldivat lõhna
  • nahk tundub märgatavalt kuivem peale 3-14 kasutuspäeva, meie soovitus on pärast 14-päevast kuuri kombineerida see HFL Dermoleen jalakreemiga, et saavutada optimaalne tasakaal niiskuse regulatsiooni ja hüdratsiooni vahel.
  • toode ei isoleeri kogu ümbritsevat nahapiirkonda
  • toimib tulemuslikult augulise keratolüüsi, varbavahede lõhenenud naha korral

Kasutamine: kandke peale kaks korda päevas jalalaba alla ja varvaste vahele. Ärge masseerige!

Lisainfo

Bränd

Koostis

Aqua, Zinc Oxide, Isopropyl Myristata, Distarsh Phosphate, Pentylene, Glycol
Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, PEG- 100 Stearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Citronellyl Methylcrotonate, Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum
Saliva Officinalis Oil, Inulin Lauryl Carbamate, D-Limonene, Linalool, Citric Acid