Dermo Dry 50 ml

Dermo Dry 50 ml

19,00 

Laos

Tootekood: HFL-Dermo-Dry-50ml Kategooria:

Dermo Dry on fantastiline kreem, mida saab kasutada higistavate jalgade või muude niiskusega seotud nahaprobleemide korral. Dermo Dry imab liigset niiskust nagu teie enda köögis jahu või maisijahu. Seda nimetatakse ka hüdrofiilseks toimeks. Dermo Dry kuivatab kergelt ka nahka, kuid ei sulge naha poore.

Dermo Dry´d saab kasutada higistavatel jalgadel ja see neutraliseerib ka ebameeldiva lõhna. Tootel on tsinkoksiidi tõttu kokkutõmbav toime ja selle tagajärjel higinäärmed kuivavad. Kreem võib esimesel kolmel kasutuspäeval tunduda veidi rasvane, sest imab kogu liigse niiskuse. Pärast seda ajavahemikku tundub kreem imeliselt kuiv ja mitte rasvane. Toode ei isoleeri kogu nahka. Toodet on lihtne kasutada ja puudub vajadus tarbetute tarvikute järele. Nahk kuiveneb 3-14 päevaga!

Niiskus mängib naha elutegevuses suurt rolli. Liiga vähe või liiga palju niiskust võib põhjustada ebamugavusi ja isegi erakordseid nahaprobleeme. Liigse niiskuse korral muutub nahk pehmeks ja võib ketendada, augustuda või isegi lõheneda. Seetõttu on väga oluline leida niiskuse tasakaalus õige harmoonia. Mõelge vaid sellistele probleemidele nagu auguline keratolüüs või varbavahede lõhenenud nahk. Et Dermo Dry kuivatab nahka kergelt, on soovitatav pärast 14-päevast kasutamist kombineerida see HFL Dermoleen Creamiga, et saavutada optimaalne tasakaal niiskuse reguleerimise ja hüdratsiooni vahel.

Otstarve: higistavad jalad|ebameeldiva lõhna vastu

Kasutamine: kandke peale kaks korda päevas jalalaba alla ja varvaste vahele. Ärge masseerige!

Lisainfo

Bränd

Koostis

Aqua, Zinc Oxide, Isopropyl Myristata, Distarsh Phosphate, Pentylene, Glycol
Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, PEG- 100 Stearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Citronellyl Methylcrotonate, Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum
Saliva Officinalis Oil, Inulin Lauryl Carbamate, D-Limonene, Linalool, Citric Acid