Ostu- ja tarnetingimused

Veebipoe BALTICFOOTEXPERT.COM (edaspidi Veebipood) omanik on BALTIC FOOTEXPERT OÜ (registrikood 14935450) aadressiga Kooli 12 a, 74306 Kehra, Harju maakond, Eesti.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO:

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Arveldamine toimub eurodes.

Arveldamine toimub VISA, MasterCard, American Exspress kaardilinkide kaudu vöi pangaülekandega.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

KUIDAS OSTA:

 • Valige toode;
 • Määrake kogus;
 • Lisage ostukorvi;
 • Vormistage tellimus;
 • Täitke vorm, kuhu märkige e-posti aadress, ees- ja perekonnanimi, tänav, majanumber ja korterinumber, sihtnumber, linn, telefoninumber ja valige riik;
 • Määrake pakiautomaadi nimi Smartpost/ Omniva või märkige, et soovite kaubale ise kohapeale järele tulla;
 • Liikuge edasi maksma ja valige makseviis;
 • Enne makse kinnitamist peate tutvuma müügitingimustega ja isikuandmete töötlemise tingimustega ning seejärel kinnitama, et nõustute nendega.
 • Teie e-posti aadressil saadetakse kinnitus makse ja ostu kohta. TÄHTIS: kinnitus võib minna rämpsposti hulka!
 • Pärast maksmist saadame teile kauba 1-2 tööpäeva jooksul ja teie e-posti aadressil ka kinnituse kauba saatmise kohta;
 • Teatame teile, kui saadetis peaks mingil põhjusel hilinema.

KAUBA SAATMINE:

Toimetame kauba kohale SMARTPOSTI või OMNIVA abiga. Kohaletoimetamise tasu lisame ostu vormistamisel. Kohaletoimetamine on tasuta, kui tellite kaupa:

 • Eesti piires vähemalt 75 euro eest;
 • Soome, Lätti ja Leetu vähemalt 150 euro eest.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti Vabariik, Läti, Leedu, Soome.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tarnepartnerid on Omniva ja Smartpost. Kaubad toimetatakse kliendile sobivasse pakiautomaati või kulleriga.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul peale kauba saatmist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 30 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

TAGASTUSREEGLID:

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@balticfootexpert.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS:

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates ekirja aadressile info@balticfootexpert.com või helistada telefonil: +372 51 938 948.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE:

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@balticfootexpert.com või helistada telefonil: +372 51 938 948.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. 

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.